Новости

Статьи


Журнал
полезные статьи
     

Причини для покупки твердопаливного котла-котли твердопаливні

Причини для покупки твердопаливного котла

Котли на дровах в компанії Екоклімат

Компанія «Екоклімат» ecoklimat.com.ua пропонує вам обзавестися самим практичним, зручним в обслуговуванні і економічно вигідним опалювальним устаткуванням - твердопаливним котлом. Котел на дровах, який працює на твердому паливі, є повністю незалежним обладнанням, що використовується як для опалення, так і для підігріву води. Котел на дровах не потребує наявності таких систем інженерних комунікацій, як газ і електрику, тому його можна встановлювати навіть далеко від цивілізації - в заміському будинку.

Каталог твердопаливних котлів

Котли твердопаливні представлені в каталозі магазина ecoklimat.com.ua наступних типів: піролізні котли, котли тривалого горіння, пелетние котли, промислові твердопаливні котли. Основною перевагою даного обладнання є економічність в обслуговуванні. У порівнянні з газом і електрикою, вартість дров мінімальна, причому немає ніяких труднощів із пошуком твердого палива, воно завжди є в наявності.

Твердопаливні котли як елемент безпеки

Практични твердопаливні котли є безпечними для навколишнього середовища завдяки екологічності споживаного палива. Залежно від обраної вами з каталогу моделі, часто з'являється можливість топити не тільки дровами, а й вугіллям, торф'яними брикетами, пелетами і іншими видами сучасного твердого палива. Важливо облаштувати котельню якісним димоходом для безпечного використання опалювального обладнання і час від часу здійснювати його очищення від сажі.

Безумовно, для котла будь-якого типу необхідний розводка радіаторів опалення, які будуть забезпечувати тепло у всіх приміщеннях. якомога красиво, практично, а головне, недорого закрити радіатори від загального огляду.

Можна підібрати спеціальні екрани, які продаються в будь-якому будівельному магазині. Є екрани металеві та дерев'яні екрани. Останні, до речі, набагато дорожче металевих, але виглядають краще.

Ще одним з варіантів може послужити перфоровані ДВП або ротанг, які також дуже стильно виглядають практично в будь-якій кімнаті.

Всі ці пристосування дозволяють добре проникати тепла в кімнату, завдяки чому кімната завжди залишається потрібної температури.

Твердопаливні котли чудово обігріють житлове приміщення, при цьому витрати на опалення будуть в рази менше, ніж при використанні інших енергоресурсів - наприклад газу. І безумовно твердопаливний котел це незалежність від спільних постачальників, тверде паливо ми купуємо або заготовляємо самі, а не отримуємо через централізовану поставку. А значить в будинку буде тепло завжди коли захочемо.

2019-02-10 06:06:03

<<Назад>>

Читайте в этой рубрике :


тел: 8 (057) 758-19-00; факс: 8 (057) 758-13-00
© 2007 - 2018 АН "Крепость". Все права защищены.При использовании любой информации гиперссылка на источник an-krepost.com обязательна!